Kvasnicový hydrolyzát se vyrábí z melasových kvasnic nebo pivních kvasnic a je zušlechťován moderními bioinženýrskými technologiemi, jako je autolýza, enzymatická hydrolýza, separace a koncentrace. Produkt je bohatý na různé živiny, jako jsou bílkoviny, aminokyseliny, peptidy, polypeptidy a nukleotidy. látka.
Model a vlastnosti produktu

Aplikace
Prasata, nosnice, brojleři, masné kachny, králíci, vodní živočichové, skot a ovce přežvýkavci a další hospodářská zvířata.
Mechanismus působení
1. Manno-oligosacharidy:
Podporovat aktivitu T lymfocytů, podporovat produkci protilátek B lymfocyty a zvyšovat fagocytózu fagocytů;
Zvýšit produkci lysozymu a aktivitu komplementu u zvířat a vyvolat produkci imunitních látek, jako je interferon a interleukin;
Jako prebiotikum dodává živiny prospěšné střevní flóře zvířat, podporuje reprodukci prospěšných bakterií a tvoří dominantní flóru;
Inhibovat kolonizaci škodlivých bakterií ve střevě, adsorbovat škodlivé bakterie a vylučovat je z těla a pročišťovat střevní prostředí;
Díky van der Waalsově síle má silnou adsorpční kapacitu pro mykotoxiny.
2. Beta glukan:
Váže se na speciální receptory na krevních buňkách a makrofázích, aby aktivoval imunitní odpověď těla;
Indukuje uvolňování profenoloxidázy v granulárních krevních lymfocytech, která je dále katalyzována na aktivní fenoloxidázu, která rychle oxiduje fenol na chinony a tělo využívá vysokou reaktivitu chinonů k hubení patogenů;
Může zvýšit počet drsného endoplazmatického retikula v buňkách vodních živočichů a zlepšit sekreční schopnost enzymu POD;
Dokáže účinně snížit poškození jater a výrazně snížit aktivitu GPT a GOT v krvi vodních živočichů.
Účinnost produktu
- Zvyšte příjem krmiva, používejte jej 10 dní a růst bude viditelný;
- Používají se během výkrmu prasat, mohou být poražena 15-20 dní předem a jejich hmotnost se může zvýšit o 8-12 %;
- Nahraďte plazmatické bílkoviny, abyste získali vyšší biologickou bezpečnost na farmách prasat a rychlost růstu selat;
- Zvýšit příjem krmiva u prasnic, zlepšit kvalitu mléka a produkci mléka a zlepšit zdravotní stav sajících selat;
- Zlepšit využití živin u drůbeže, snížit poměr krmiva k vejcím a zlepšit kvalitu a barvu vaječných skořápek;
- Při použití u brojlerů a kachen a poražených ve stejném věku se tělesná hmotnost zvýšila o 8 % ve srovnání se slepou kontrolou. Současně se zlepšil poměr krmiva k masu o 3-5 %;
- Nahraďte dováženou rybí moučku, abyste dosáhli vyšší nákladové výkonnosti a míry přežití živočichů pocházejících z akvakultury.
Použití a dávkování (vypočteno na základě krmné směsi, jednotka: kg/tuna)
Zamíchejte přímo do krmné směsi nebo přidejte do předem namíchaného krmiva stejnou rychlostí jako krmnou směs a rovnoměrně promíchejte; čím déle se používá, tím významnější bude přínos;
|
živočišných druhů |
Mléko, selata |
prasnice |
vepřové prase |
drůbež |
Vodní produkty |
masový králík |
přežvýkavců |
|
Doporučené dávkování |
10-30 |
5-10 |
5-10 |
2-5 |
3-10 |
5-10 |
20-100g/den hlavy |
Ve vodním krmivu, pokud se používá jako náhrada rybí moučky, se doporučuje použít 1,2 % Rongtai místo 1 % dovážené rybí moučky a k doplnění nedostatku použít mouku s vysokým obsahem lepku. V creepovém materiálu, pokud je nahrazen plazmatický proteinový prášek, může být dávka plazmatického proteinu (APP) do 3 % a může být zcela nahrazena.
Fyzikální a chemické vlastnosti
|
Testovací položka |
Index |
||||
|
Prášek |
pasta |
||||
|
Ⅰ |
Ⅱ |
Ⅲ |
Ⅳ |
||
|
Hrubý protein (suchý základ) |
50.0 |
45.0 |
40.0 |
45.0 |
40.0 |
|
Nukleotidy (na suché bázi) |
/ |
/ |
/ |
2.0 |
/ |
|
Aminokyselinový dusík (na suché bázi) |
2.0 |
2.0 |
2.0 |
2.0 |
2.0 |
|
Mannan (suchý základ) |
5.0 |
5.0 |
5.0 |
5.0 |
5.0 |
|
Hrubý popel |
10.0 |
10.0 |
10.0 |
10.0 |
10.0 |
|
Vlhkost |
8.0 |
8.0 |
8.0 |
8.0 |
60.0 |
Hygienické indikátory
|
Testovací položka |
Index |
|
As,mg/kg Menší nebo rovno |
1.0 |
|
Pb,mg/kg Menší nebo rovno |
1.0 |
|
celkový počet bakterií,CFU/g Menší nebo rovno |
1.0X106 |
|
salmonela,/25g |
Negativní |
aminokyseliny
|
Typy aminokyselin |
Index |
|||||
|
Ⅰ型 |
Ⅱ/Ⅳ型 |
Ⅲ型 |
||||
|
volné aminokyseliny,% |
Hydrolyzované aminokyseliny, % |
volné aminokyseliny,% |
Hydrolyzované aminokyseliny, % |
volné aminokyseliny,% |
Hydrolyzované aminokyseliny, % |
|
|
kyselina asparagová (Asp) (%) |
1.14 |
5.30 |
0.86 |
4.51 |
0.57 |
4.24 |
|
Kyselina glutamová |
5.03 |
9.08 |
3.77 |
7.72 |
2.52 |
7.26 |
|
Serin (Ser) (%) |
0.84 |
2.24 |
0.63 |
1.90 |
0.42 |
1.79 |
|
Histidin (His) (%) |
0.20 |
0.60 |
0.15 |
0.51 |
0.10 |
0.48 |
|
Glycin (Gly) (%) |
0.46 |
1.96 |
0.35 |
1.67 |
0.23 |
1.57 |
|
threonin (Thr) (%) |
0.93 |
2.84 |
0.70 |
2.41 |
0.47 |
2.27 |
|
Arginin (Arg) (%) |
0.80 |
2.33 |
0.60 |
1.98 |
0.40 |
1.86 |
|
Alanin (Ala) (%) |
1.90 |
3.22 |
1.43 |
2.74 |
0.95 |
2.58 |
|
Tyrosin (Tyr) (%) |
0.99 |
1.65 |
0.74 |
1.40 |
0.50 |
1.32 |
|
valin(Val)(%) |
1.13 |
2.71 |
0.85 |
2.30 |
0.57 |
2.17 |
|
Methionin (Met) (%) |
0.38 |
0.80 |
0.29 |
0.68 |
0.19 |
0.64 |
|
Fenylalanin (Phe) (%) |
0.97 |
2.21 |
0.73 |
1.88 |
0.49 |
1.77 |
|
Isoleucin(lle)(%) |
0.98 |
2.27 |
0.74 |
1.93 |
0.49 |
1.82 |
|
Leucin (Leu) (%) |
1.62 |
3.32 |
1.22 |
2.82 |
0.81 |
2.66 |
|
Lysin(Lys)(%) |
0.72 |
2.33 |
0.54 |
1.98 |
0.36 |
1.86 |
|
prolin(Pro)(%) |
1.21 |
3.94 |
0.91 |
3.35 |
0.61 |
3.15 |
|
(Celkový)(%) |
19.30 |
46.80 |
14.48 |
39.78 |
9.65 |
37.44 |
Ps: Výše uvedené indikátory jsou pouze orientační a konkrétní údaje podléhají skutečným výsledkům testů každé šarže.
Balení a skladování
- Specifikace balení: 25 kg/pytel
- Vnější obal: bílý polypropylenový sud nebo kraftová papírová kompozitní taška
- Vnitřní obal: PE vnitřní sáček
- Podmínky skladování: Skladujte na větraném, suchém a chladném místě. Neskladujte ve směsi s toxickými a škodlivými látkami.
- Trvanlivost: 12 měsíců
Populární Tagy: kvasnicový hydrolyzát, Čína dodavatelé kvasnicového hydrolyzátu, továrna










