+8613702576236
Domů / Produkty / Složky krmiva / Podrobnosti
Extrakt Saccharomyces Cerevisiae

Extrakt Saccharomyces Cerevisiae

Extrakt Saccharomyces cerevisiae, také známý jako kvasnicový extrakt, prášek z kvasnicového extraktu a kvasnicový extrakt, používá melasové kvasnice nebo pivní kvasnice jako suroviny a prochází autolytickou enzymatickou hydrolýzou, odstředivou separací, koncentrací a sušením rozprašováním, aby se získal práškový produkt.

Popis

Extrakt Saccharomyces cerevisiae, také známý jako kvasnicový extrakt, prášek z kvasnicového extraktu a kvasnicový extrakt, používá melasové kvasnice nebo pivní kvasnice jako suroviny a prochází autolytickou enzymatickou hydrolýzou, odstředivou separací, koncentrací a sušením rozprašováním, aby se získal práškový produkt.

 

Model a vlastnosti produktu

 

product-1494-489

 

Aplikace

 

Ideální zdroj malých peptidových proteinů pro hospodářská zvířata, drůbež, vodní produkty a další živočichy.

 

Účinnost produktu

 

  • Nukleotidy prezentující chuť mohou výrazně zlepšit chutnost krmiva a zvýšit jeho přitažlivost pro potravu.
  • Glutathion získaný z kvasinek zlepšuje antioxidační kapacitu zvířat, podporuje zdraví zvířat a odolává stresu a invazi nemocí.
  • Kvasinkové nukleové kyseliny a nukleotidy podporují růst zvířat a zlepšují imunitu.
  • Výživa s malými peptidy podporuje vstřebávání a přeměnu bílkovin, zlepšuje návratnost krmiva a je ideální volbou pro dietní složky s nízkým obsahem bílkovin.

 

Použití a dávkování

 

1. V krmivu pro vzdělávání a ochranu prasat použijte 1.0%-5.0%. Při použití ve spojení s vaječným práškem, rostlinným hydrolyzovaným proteinem, rybí kaší atd. lze dosáhnout vynikajících krmných a zdravotních účinků.

2. Maso drůbeže: 1‰-2‰, přímo přidáno do krmné směsi, aby se snížil poměr krmiva k masu a zlepšila se míra přežití. 3. Vodní produkty: 1 %-5 %, přímo přidané do krmných směsí pro podporu příjmu krmiva, snížení koeficientu krmiva, zlepšení míry přežití a nahrazení vysoce ceněných bílkovinných surovin. Upgrade krmiva z kvantitativní výživy na funkční výživu.

 

Fyzikální a chemické vlastnosti

 

Testovací položka

Index

 
práškový Hmota podobná pastě

Hrubý protein, % větší nebo rovno

56.0

56.0

56.0

56.0

Vlhkost, %

6.0

6.0

35.0

35.0

surový popel, % Menší nebo rovno

15.0

15.0

12.0

12.0

Aminokyselinový dusík (na suché bázi), % Větší nebo rovno

4.5

4.0

3.5

3.0

 

Hygienické indikátory

 

Testovací položka

Index

As,mg/kg Menší nebo rovno

1.0

Pb,mg/kg Menší nebo rovno

1.0

celkový počet bakterií,CFU/g Menší nebo rovno

1.0X106

salmonela,/25g

Negativní

 

aminokyseliny

 

Typy aminokyselin

Index

volné aminokyseliny,%

Hydrolyzované aminokyseliny, %

volné aminokyseliny,%

Hydrolyzované aminokyseliny, %

volné aminokyseliny,%

Hydrolyzované aminokyseliny, %

volné aminokyseliny,%

Hydrolyzované aminokyseliny, %

kyselina asparagová

(Asp) (%)

2.42

6.44

1.3

6.56

1.72

4.57

0.92

4.66

Kyselina glutamová
(Glu) (%)

4.45

10.19

3.5

10.75

3.16

7.23

2.49

7.63

Serin (Ser) (%)

1.09

2.90

1.0

2.88

0.77

2.06

0.71

2.04

Histidin (His) (%)

0.46

1.35

0.3

1.30

0.33

0.96

0.21

0.92

Glycin (Gly) (%)

0.98

3.00

0.7

2.94

0.70

2.13

0.50

2.09

threonin (Thr) (%)

1.64

3.01

1.7

2.99

1.16

2.14

1.21

2.12

Arginin (Arg) (%)

1.43

3.39

3.54

1.5

1.02

2.41

1.07

2.51

Alanin (Ala) (%)

3.11

4.90

3.2

5.10

2.21

3.48

2.27

3.62

Tyrosin (Tyr) (%)

1.03

2.09

1.1

2.10

0.73

1.48

0.78

1.49

valin(Val)(%)

1.93

3.68

1.8

3.63

1.37

2.61

1.28

2.58

Fenylalanin (Phe) (%)

0.99

2.10

1.0

2.07

0.70

1.49

0.71

1.47

Isoleucin(lle)(%)

1.27

3.29

1.3

3.02

0.90

2.34

0.92

2.14

Leucin (Leu) (%)

2.66

4.38

2.4

4.32

1.89

3.11

1.70

3.07

Lysin(Lys)(%)

3.10

6.70

1.3

2.20

4.69

4.76

0.92

3.33

prolin(Pro)(%)

0.61

2.15

0.6

2.22

0.43

1.53

0.43

1.58

(Celkový)(%)

27.8

60.59

23.3

59.16

19.74

43.02

16.54

42.00

 

Ps: Výše ​​uvedené indikátory jsou pouze orientační a konkrétní údaje podléhají skutečným výsledkům testů každé šarže.

 

Balení a skladování

 

  • Specifikace balení: 25 kg/pytel
  • Vnější obal: bílý polypropylenový sud nebo kraftová papírová kompozitní taška
  • Vnitřní obal: PE vnitřní sáček

 

  • Podmínky skladování: Skladujte na větraném, suchém a chladném místě. Neskladujte ve směsi s toxickými a škodlivými látkami.
  • Trvanlivost: 12 měsíců

Populární Tagy: extrakt saccharomyces cerevisiae, Čína dodavatelé extraktu saccharomyces cerevisiae, továrna

Kontaktujte dodavatele